EMRAT/ U konfliktuan për ballkonin, i riu godet me çekiç të moshuarin

0

Një sherr mes dy fqinjëve ka agravuar në Fier, duke përfunduar në plagosje.

Sipas BW, 42-vjeçari Ermal Sino ka goditur me çekiç fqinjin e tij, 55-vjeçar Qazim Hyka, ku ky i fundit ka përfunduar i plagosur në spital.

Mësohet se motiv për ngjarjen është bërë sherri për ballkonin, dhe se plagosja ka ndodhur rreth orës 13:50, në lagjen “29 Nëntori”.

I riu është shpallur në kërkim dhe se policia po punon për kapjen e tij.

Ende nuk dihen rrethanat e plota mbi ngjarjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu