EMRAT/ “Zaptuan foltoren”, PS kërkesë për përjashtimin 10 ditë nga Kuvendi të 5 deputetëve të PD

0

Sekretariati për Procedurat, Votimet dhe Etikën në Kuvend është mbledhur këtë të premte në orën 11:00, për të shqyrtuar  kërkesën e nje grupi deputetesh të PS-së, për masë disiplinore ndaj:

  • Sali Berishës
  • Flamur Noka
  • Belind Këlliçi
  • Edmond Spaho
  • Edi Paloka

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu