Gjendet e murosur një grua brenda shkallëve prej betoni, dyshohet të jetë përdhunuar

0

Trupi i pajetë një gruaje në Brazil është zbuluar e varrosur brenda shkallëve prej betoni, pasi shefi i ndërtesës ka vënë re një erë të keqe që kutërbonte.

Pasi iu përgjigj ankesës, policia ka gjetur trupin e 25-vjeçares Joice Marie De Gloria Rodrigues, e zhveshur dhe me një bluzë të mbështjellë në qafë.

Një murator 54 vjeç ka pranuar vrasjen, kurse ka dyshime se ai edhe e ka përdhunuar.

Ngjarja ndodhi në Sao Vincente. Viktima, që ishte studente, jetonte me bashkëshortin dhe dy fëmijët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here