Gjendet i pa jetë 27-vjeçari, dyshimet e para

0

Një 27 vjeçar është gjetur i pajetë në Tiranë, pranë një objekti në ndërtimi. Dyshimet e para janë se 27-vjeçari është vetëvárur, ndërkohë që pòlicia është duke hetuar për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Nuk dihen ende detaje nëse i riu ka shfaqur shenja depresioni.

Njoftimi i pòlicisë: Më datë 08.06.2020, rreth orës 07:54, në Institut Bujqësor në një objekt në ndërtim, është gjetur i vetëvárur shtetasi K.C., 27 vjeç.

Nga kqryja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne. Grupi hetimor dhe shërbimet e Pòlicisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu