Gjendet i pajetë 37-vjeçari, detajet e para

0

Një ngjarje e mistershme ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin bregdetar të Durrësit ku një 37-vjeçar është nxjerrë i pajetë në breg të detit ndërsa detajet për vdèkjen e tij janë të paqarta.

Blutë e Durrësit njoftojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, ku është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

“Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Pòlicisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes”, njofton pòlicia.

Informacion paraprak: Më datë 02.06.2020, rreth orës 19:40, në sektorin “Rinia”, në largësi rreth 5-6 metra nga bregu i detit, është konstatuar i mbytur shtetasi A.B., 37 vjeç, banues në sektor “Rinia”.

Pas nxjerrjes në trupit në breg nga shërbimet e Pòlicisë dhe nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhùne. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon identifikimin e personit dhe shkaqet e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu