Gjendet i pajetë në banesën e tij 64-vjeçari/ Dyshimet e para

0

Një ngjarje e rèndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Krujës.

Sipas informacioneve paraprake rreth orës 07:45, në Krujë, është vetèvarur në banesën e tij shtetasi A.K., 64 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e çështjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu