Gjendet i pajetë një person, detajet e para

0

Një person është gjetur pa shenja jete në Bulqizë.

Mësohet se viktima është gjetur brenda një banesë pranë lagjes së re të Bulqizës.

Ende nuk dihen nëse vdekja ka ndodhur për shkaqe natyrale apo për rrethana të tjera.

Lidhur me ngjarje, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu