Gjendet i pajetë punonjësi i Security në autostradë, dyshimet e para

0

Policia e kryeqytetit njofton se një punonjës i security i moshës 58-vjeçare është gjetur i pajetë pranë vendit të punës në trotuar, në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:41 të mbrëmjes së sotme dhe shtetasi I.D., punonte pranë një subjekti private ku ka qënë me sherbim ndërsa nuk i janë konstatuar shenja dhùne dhe paraprakisht dyshohèt për vdèkje nga shkáqe natyrale.

“Më datë 19.06.2020, rreth orës 20:41, në autostradën Tiranë – Durrës , në trotuar pranë një subjekti private ku ka qënë me sherbim është gjetur i shtrire pa shenja jetë shtetasi I.D., 58 vjeç, punonjës i një kompanie Security.

Grupi hètimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shènja dhùne dhe paraprakisht dyshohet se vdèkja ka ardhur nga shkáqè natyrale”, njoftojnë blutë e kryeqetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu