“Gjithë k*rvat, nuk e di…”/ Pas ironisë së Dalina Buzit, shpërthen Olsa Muhameti: Pse moj…

0

Autorja Olsa Muhameti u është përgjigjur kritikave të fundit që ka marrë lidhur me emisionin e saj të fundit “Kepi i Tundimeve”.

Ajo ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj të Instagram ku mes pyetjeve kishte edhe një koment lidhur me programin.

Gjithë k*rvat nuk e di se kush do e shofi këtë program”, i ka shkruar dikush Olsës, të cilit ajo i është përgjigjur:

Pse moj zemër flet kështu? Ku e konstatove ti, se janë veshur me rroba banjo apo se flirtuan me disa djem! Dhe vajza stop etiketuat njëra-tjetrën me epitete kaq të shëmtuara, STOP!”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu