I ati feston sot ditëlindjen, Ledri prek me dedikimin e ndjerë

0

I ati i Ledri Vulës, Agroni, feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë speciale, nuk ka munguar urimi dhe nga reperi, i cili ka publikuar një fotografi në Instastory, ku duken të dy babë e bir.

Krahas fotografisë, reperi ka shkruar dhe fjalët më të ëmbla për babain e tij.

“Gëzuar ditëlindjen Agron Vula! Baba i babave, njeriu shkon duke u plakur, ti shkon duke u bërë më i ri. Ishalla të kam ngjarë ty dhe këtu. Të dua”, ka shkruar reperi.

Kujtojmë që reperi po shijon ndjesitë si një baba i ri. Poem Blu bëri një vjeç në fund të vitit të lamë pas.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu