“I shtrenjti im, më thave shpirtin”/ Momente të vështira për Rudina Dembacaj

0

Aktroja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj është duke kaluar disa nga momentet më të vështira në jetën e saj.

Ditën e sotme ka njoftuar në mediat sociale se është ndarë nga jeta babai i saj.

Para disa ditësh Dembacaj festoi ditëlindjen e saj të 33-të ndërsa tregoi se ndodhej në spital pranë babait të saj i cili prej koshësh nuk kishte shëndet të mirë.

I shtrenjti im,me thave shpirtin! Lamtumire diell zemre! Shko prane Zotit, Rexhep Dembacaj.
Aktorja ka marrë suport maksimal nga miq dhe kolegë të cilët i kanë shprehur ngushëllim në këtë ditë të vështirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu