Inter, Bastoni: Jemi gati për sezonin e ri

0

Mbrojtësi i Interit, Alessandro Bastoni ka folur për kanalet zyrtare të klubit zikaltër pas ndeshjes miqësore të luajtur ditën e djeshme kundërr Pergolettese.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 8-0 për Interin.

“Jemi energjikë, duam të bëjmë mirë këtë vit. Kanë mbetur pak ditë deri në fillimin e kampionatit dhe ne jemi gati”, është shprehur mbrojtësi italian.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu