Ishte vetëm në lavanteri, Luizi puth Kiarën

0

Kiara dhe Luizi e kanë nisur ditën me ledhatime e përqafime. Që kur Kiara u ngrit nga gjumi, Luizi shkoi te shtrati i saj dhe e ledhatonte lehtë në fundshpinë.

Ky i fundit thuajse nuk ndahet një sekond nga Kiara. Madje, kur ajo ishte në lavanderi për të nderë rrobat, Luizi shkoi aty dhe papritur i dha një puthje dhe një përqafim.

Luizi: Të kam shpirt. Era e mirë, ë?

Kiara: Po, era pishë.

Luizi: Era çfarë?

Kiara: Era pishë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu