Ja si dukej Arbana Osmani ndër vite në moderimin e “Big Brother”!

0

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Jemi shumë afër finales së madhe dhe mbarimit të këtij edicioni të “BBV2”. Ndër vite Arbana Osmani ka moderuar “Big Brother” dhe “BBVIP” e ditën e sotme moderatorja na ka rikujtuar veten e saj në skenë ndër spektaklet e këtyre viteve.

Arbana Osmani ka postuar një video nga të gjitha prapaskenat e spektakleve deri më tani, çdo ‘look’ të saj, momente me opinionistët etj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu