“Ka shoqe Dorinën”, përgjigjja epike e Françeskës nëse e tradhton burri

0

Françeska Murati është pyetur mbrëmjen e kaluar nga Romeo Veshaj në lidhje me bashkëshortin e saj.

“Ke merak për Egysin jashtë tani?”, duke nënkuptuar se mos ajo ka frikë që bashkëshorti do ta tradhtojë pasi u bënë disa muaj që ajo është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

E kuruar në çdo detaj, ja sa kushtoi këtë herë veshja e Françeskës
Duke qeshur, Françeska fik mikrofonin që mos të dëgjohet dhe tha: “Ka shoqen e tij më të mirë Dorinën”.

“Sa budallaqe”, u shpreh Romeo, ndërsa Julian Deda shtoi:

“Mirë se e paske lënë në duar të sigurta”.

Përgjigja e Françeskës shkaktoi të qeshura tek banorët.

Kujtojmë se Françeksa ka pasur mundësi nga Kutia e Pandorës që të komunikojë me bashkëshortin e saj. Ky i fundit, i bëri të ditur se të gjithë janë mirë e se e inkurajon për rrugën e saj në “BBV”.

Modelja dhe Ergysi janë njohur kur ajo ka qenë adoleshente, jetojnë së bashku në Angli si dhe janë prindër të një djali të vogël.

Video me përgjigjen

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu