KATEGORIA

AKTUALITET

Ekzekutime, vjedhje me dhunë e shkatërrim prone/ Pendohet Artan Tafani, Muhamet Rrumbullaku jep detajet e vrasjeve të bandës së drejtuar nga Leart Haxhiu

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Muhamet Rrumbullaku ka dhënë detaje në lidhje me megaoperaconin e koduar “Never Forget”. Përmes një konference për mediat, Rrumbullaku u...

16 ngjarje kriminale të zbardhura, ja çfarë ka deklaruar Artan Tafani përpara prokurorit

Detaje të reja kanë dale në dritë nga megaoperacioni i prokurorisë së Elbasanit. Artan Tafani, pas arrestimit është zbërthyer përpara prokurorit Kreshnik Ajazi, duke zbardhur...

Shkon në 20 numri i të arrestuarve në Elbasan, kush është vajza e përfshirë në një ngjarje të rëndë kriminale

Ka shkuar në 20 numri i të arrestuarve në Elbasan nga operacioni i kryer mbrëmjen e së mërkurës. Mësohet se në prangat e bluve, ka...

Pjesë e grupit të Laert Haxhiut, ja vrasjet e zbardhura nga dëshmia e Artan Tafanit

Policia e Lushnjes ka arrestuar disa ditë më parë Artan Tafanin, të riun e shpallur në kërkim si autor i grabitjes së një exchange...

Atentati në Dukagjin ku humbi jetën babai dhe u plagos i biri, identifikohen 4 autorët, i shpëtuan policisë për shkak të terrenit të vështirë

Zbardhet vrasja dhe plagosja e babë e bir në Dukagjin, ngjarje e ndodhur pasditen e djeshme. Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim...

Artan Tafani bashkëpunëtor i drejtësisë! Kush është njeriu që nxorri në dritë bëmat e grupeve kriminale?

Artan (Marjus) Tafani, i shpallur në kërkim për grabitjen e rreth 40 mijë eurove në një Exchange në Astir, ngjarje e ndodhur në 24...

Plagosja me armë në Malësinë e Madhe, policia arreston një nga autorët. Një tjetër në kërkim

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Malësinë e Madhe.Ngjarja ka ndodhur në fshatin Demiraj pas nje konflikti mes 3 personave në fshatin...

“Shefi i grupit mafioz që ndërroi jetë para pak ditësh ka prona në Shqipëri”, Karamuço: U fsheh pak kohë në Elbasan

Këtë të mërkurë, u varros bosi i mafias siciliane Matteo Messina Denaro, i cili dikur tha se kishte vrarë aq shumë persona sa për...

Grabiti 30 mijë euro në Astir, arrestohet 39-vjeçari në Lushnjë, pjesë e grupit të Laert Haxhiut! Bëhet bashkëpunëtor i drejtësisë, zbardhen 6 vrasje, firmosen...

Pas rreth katër muajsh, ka rënë në prangat e policisë Artan Tafani, autori i grabitjessë 30 mijë eurove në një exchange në zonën e Astirit...

Plagosje me armë zjarri në Malësinë e Madhe

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e sotme në Malësi të Madhe. Një person ka mbërritur i plagosur në spitalin rajonal të Shkodrës....

Lajmet e fundit