KATEGORIA

DIELL NE INFO EMISIONE

Këmbimi valutor/ Me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja sot: Dollari vijon të forcohet, euro në pozita të dobëta

Dollari amerikan ka pësuar një rritje të lehtë gjatë 24-orëve të fundit,  duke u blerë këtë të enjte me 114 lekë dhe duke u...

Aksident i rëndë! Mjeti përplas motorin, drejtuesi i saj në gjendje kritike!

Aksident i rëndë në rrugën “Shtraus” në Lezhë. Një motor është përplas me një fuoristradë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit...

Shpërthimi i makinës në Tiranë, dalin emrat e të plagosurve, shoferi me precedentë

Mikel Harizaj dhe Serini Dumi janë dy personat, të cilët u plagosën pas shpërthimit të një lënde plasëse në makinën me të cilën ata...

INFO FOCUS E FTUAR ANILA COTA

https://youtu.be/wlkoHnLci5A

Lajmet e fundit