KATEGORIA

DIELL NE INFO EMISIONE

Aksident i rëndë! Mjeti përplas motorin, drejtuesi i saj në gjendje kritike!

Aksident i rëndë në rrugën “Shtraus” në Lezhë. Një motor është përplas me një fuoristradë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit...

Shpërthimi i makinës në Tiranë, dalin emrat e të plagosurve, shoferi me precedentë

Mikel Harizaj dhe Serini Dumi janë dy personat, të cilët u plagosën pas shpërthimit të një lënde plasëse në makinën me të cilën ata...

INFO FOCUS E FTUAR ANILA COTA

https://youtu.be/wlkoHnLci5A

Lajmet e fundit