KATEGORIA

I ftuari i ditës

Ilir Meta në Infofocus: Nuk ka institucion në botë që më frikëson! Prisni 14 majin

Nga Ersid Karaj Ish-Presidenti dhe Kryetari i Partisë së Lirisë, në një intervistë me gazetarin Fatos Salliu, foli për aktualitetin politik, mbështetjen reciproke që PD...

Lajmet e fundit