KATEGORIA

SONDAZH

Rrëfehet Stefan Çapaliku: Librat e mi janë çmenduria më e madhe

Stefan Çapaliku është një ndër emrat më të spikatur shkodran të letërsisë. Ai është shkrimtar, studiues dhe dramaturg, i nderuar me titullin “Doktor i...

Zgjidh Kandidatin e preferuar në Zgjedhjet e 25 Prillit

Zgjidh Kandidatin! Votoni kandidatin tuaj të preferuar nga PS, PD apo LSI në Qarkun Elbasan. Përmes këtij sondazhi Infowebtv.com ju jep mundësinë të zgjidhni...

Sondazhi ndëshkon Ramën. Njihuni me rezultatin

Dalin rezultatet e sondazhit të zhvilluar nga infowebtv në lidhje me perceptimin që kanë qytetarët për mënyrën se si qeverisi Rama në mandatin e...

Sondazh per zgjedhjet ne Kosove

Me 14 shkurt zhvillohen zgjedhjet parlamentare ne Kosove. Sipas jush kush i fiton zgjedhjet:

Befason sondazhi i realizuar me kryetarët e bashkive të qarkut Elbasan. Ja kush doli i pari!

Befasojnë rezultatet e sondazhit të zhvilluar me shtatë kryetarët e bashkive të qarkut të Elbasanit. Në sondazhin e radhës infoelbasani ftoi qytetarët që të...

Media InfoElbasani dhe Rrjeti Kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri – ANYN, shpallin fituesit e sondazhit “Njeriu i Vitit 2020 në Elbasan”

Të nderuar miq dhe lexues të Medias InfoElbasani, Në përfundim të këtij viti të vështirë për të gjithë ne, InfoElbasani në bashkëpunim me Rrjetin Kombëtar...

Lajmet e fundit