KATEGORIA

SONDAZH

Përmbyten rrugët e Durrësit, vështirësohet qarkullimi për këmbësorët dhe automjetet

Ka mjaftuar një rrebesh shiu që shumë rrugë dhe kryqëzime në qytetin e Durrësit të përmbyten, duke vështirësuar qarkullimin e këmbësorëve dhe automjeteve. Zonat...

Së shpejti nuk do mund të bëni më ‘screenshot’ në WhatsApp

WhatsApp po teston një funksionalitet të ri që i ndalin përdoruesit t'i bëjnë 'screenshot' të profilit të përdoruesve të tjerë. Funksioni i ri i...

Tirana zbardhet nga breshëri/ Edhe nesër në të gjithë vendin do kemi shtrëngata shiu! Për Shën Valentin del dielli

Tirana është përfshirë sot nga një mot me shi, herë pas here i dendur shoqëruar dhe me breshër i cili në disa momente pwr disa...

Autoriteti i Sigurisë Kibernetike thirrje prindërve: Mos postoni fëmijët në rrjete sociale, po i vini në rrezik

Autoriteti Kombëtar i Sigurisë Kibernetike në një deklaratë, u ka bërë thirrje prindërve të mos postojnë foto ose video të fëmijëve të tyre në...

 41 % e grave shqiptare kanë përjetuar formë dhune në internet

Rrjetet sociale janë vendet kryesore ku së fundmi femrat mund të marrin komente dhe ofendime nga më të rëndat e më të çuditshmet lexon...

Ndërtohet linja e re elektrike, keqbërësit presin shtyllat në Damjan të Polisit të Librazhdit

  Në një lagje me dhjetra familje në Njësinë Administrative Polis në Bashkinë e Librazhdit ende pa u përfunduar ndërtimi i një segmenti të një...

Rrëfehet Stefan Çapaliku: Librat e mi janë çmenduria më e madhe

Stefan Çapaliku është një ndër emrat më të spikatur shkodran të letërsisë. Ai është shkrimtar, studiues dhe dramaturg, i nderuar me titullin “Doktor i...

Zgjidh Kandidatin e preferuar në Zgjedhjet e 25 Prillit

Zgjidh Kandidatin! Votoni kandidatin tuaj të preferuar nga PS, PD apo LSI në Qarkun Elbasan. Përmes këtij sondazhi Infowebtv.com ju jep mundësinë të zgjidhni...

Sondazhi ndëshkon Ramën. Njihuni me rezultatin

Dalin rezultatet e sondazhit të zhvilluar nga infowebtv në lidhje me perceptimin që kanë qytetarët për mënyrën se si qeverisi Rama në mandatin e...

Sondazh per zgjedhjet ne Kosove

Me 14 shkurt zhvillohen zgjedhjet parlamentare ne Kosove. Sipas jush kush i fiton zgjedhjet:

Lajmet e fundit