Kush ishte 26-vjeçari arkitekt që u vetëvar sot në pemë?

0

Zbulohet identiteti i të riut që u vetëvar në pemë ditën e sotme në qytetin e Korçës.

Bëhet fjalë për shtetasin 26 vjeçar, Kostika Qazolli me profesion arkitekt.

Ai u gjet nga policia e cila nuk identifikoi shenja dhune.

Kanë qenë kalimtarët e rastit të cilët zbuluan trupin e pajetë të të riut dhe menjëherë lajmëruan policinë.

Vazhdojnë hetimet në lidhje me shkakun që e çoi atë të ndërmerrte një veprim të tillë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu