Kushërinjtë rrëmbejnë 29-vjeçarin, dyshonin se kishte lidhje me ish-nusen (VIDEO)

0

29-vjeçari nga Fieri, Fatjon Myrtaj, prej shtatorit të 2019-ës është shpallur i hùmbur nga familjarët. Të ftuara në “Shqipëria Live”, ishin nëna e të riut, Faria dhe dy motrat e tij.

Ata dyshojnë se familjari i tyre është vrárë nga i kushëriri, Perlat Myrtaj, pasi Fatjoni, sipas nënës së tij Faries i kishte marrë pesë milionë lekë bòrxh nuses së nipit të Perlatit.

Ndërkohë e motra e Fatjonit, thotë se më shumë se sa për lekët, ata dyshonin se nusja e nipit të Perlat Myrtaj, kishte një marrëdhënie jashtmartesore me të vëllanë, për këtë arsye sipas saj dhe e kanë vrárë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu