LAJM I FUNDIT/ Komisioni i Rithemelimi sapo mbërrin në selinë e PD-së, gjejnë të mbyllur gjitha dyert, Noka dhe deputetët e tjerë bëjnë këtë veprim…

0

Grupi i deputetëve nga Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të Partisë Demokratike sapo kanë mbërritur në selinë blu për të zhvilluar takimin e parë për vitin 2022.

Dera kryesore e selisë blu është e mbyllur. Më pas Flamur Noka së bashku me deputetë të tjerë të PD-së i kanë rënë rreth e rrotull selisë së PD-së por kanë rezultuar se të gjitha dyert janë mbyllur.

Ish-kryeministri Sali Berisha sot nuk ka qenë prezent në selinë e PD-së.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu