LAJM I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në vend, ndjehen edhe në Elbasan

0

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Sipas EMSC-së tërmeti është 5.2 ballë i shkallës rihter dhe epiqendra është në Burrel dhe 29 kilometra nga Tirana.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë edhe në disa qytete të tjera të vendit.

Aktualisht nuk raportohet për persona të lënduar apo dëme materiale, ndërkohë që është shoqëruar edhe nga një tërmet më i vogël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu