LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një person i pajetë, çfarë dyshon policia

0

Një person është gjetur i pajetë në Kavajë.

Policia njofton se viktima është gjetur nga peshkatarët e zonës, në vendin e quajtur Përroi Leshniqës Qerret, ndërsa dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 27.06.2020, rreth orës 08:00, në vendin e quajtur Përroi Leshniqës Qerret, në largësi rreth 200 metra nga bregu i detit, peshkatarët e zonës kanë konstatuar një shtetas ende të paidentifikuar pa shenje jete, i dyshuar i mbytur aksidentalisht.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu