LAJMI I FUNDIT/ Tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.5 ballë

0

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar pak minuta më parë në Meksikë.
Tërmeti me magnitudë 7.4 Rihter ka pasur si epiqendër shtetin e Oaxaca në Meksikë. Mendohet të ketë të dëme të shumta.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu