Maroku dhe Kroacia nuk “shkrepin”, yjet e dy përfaqësuesve në hije!

0

Ka përfunduar pa gola 0-0 ndeshja mes Marokut dhe Kroacisë, e vlefshme për Grupin F të Botërorit “KATAR 2022”.

Një sfidë e ekuilibruar me të dyja përfaqësueset që kanë provuar kundërsulmet dhe rastet për gol, por kjo e fundit ishte ajo që mungoi më së shumti në këtë duel.

Munguan konkretizimet e sakta të yjeve e të dyja përfaqësuesve ku nuk lanë asnjë shenjë në këtë ndeshje.

Kombëtarja marokene dhe nënkampionët e Botës ndajnë pikët në Grupin F.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu