Mbajnë kurorën për këtë gjë, 3 shenjat më manipuluese të zodiakut

0

Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat nuk kanë ngjyrë dhe askujt prej nesh nuk do të na pëlqente të dinim që po na mashtrojnë. Megjithatë edhe gënjeshtrat janë pjesë e jetës, e disa shenja e kanë më të lehtë t’i thonë ato, madje sy për sy, krahasuar me të tjera. Por cilët janë gënjeshtarët perfektë të zodiakut?

1: Akrepi – Të lindurit në Akrep janë gënjeshtarë të tmerrshmëm dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues dhe me dy fytyra. Asnëjherë nuk mund ti zësh besë një Akrepi, dhe asnjëherë nuk mund të jesh i sigurtë nëse kanë thënë apo jo të vërtetën.

2: Binjakët – Edhe pse jo në nivelin e Akrepit për gënjeshtra, kur vjen puna te manipulimi, edhe Binjakët janë profesionistë të lindur. Të gjithë e dinë që Binjakët janë gënjështarë kronikë, dhe në shumicën e rasteve gënjejnë edhe kot.

3: Peshqit – Pak e pabesueshme se si Peshqit, një shenjë aq emotive mund të jetë pjesë e kësaj liste, megjithatë ndodh edhe kështu. Ata e marrin gjithmonë atë që kërkojnë dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për t’ia dalë, mes tyre edhe gënjeshtrat. E dinë shumë mirë çfarë gënjeshtrash të thonë, dhe si t’i thonë, por mbi të gjitha s’i u hedhin hi syve të tjerëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu