Mbytet një 34-vjeçar

0

Një 34 vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit. Trupi i 34 vjeçarit është pikasur nga pushuesit në plazh.

Ndonëse ai u nxor me shpejtësi nga uji, dhe u transportua në spital me urgjencë, 34-vjeçari, identiteti i të cilit nuk dihet, ishte pa shenja jete. Polocia eshte ne vendngjare dhe vijon hetimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu