Me 12 dhjetor merr fund pritja, Meriton Mjekiqi starton me emisionin

0

Pas emisionit shumë të suksesesshëm me Gjoni Black, Meriton Mjekiqi starton me tjetër emision.

Ai ka zgjedhur një datë të veçantë për të startuar emisionin.

Me 12.12 starton emisioni i tij ku mysafir të parë ka Ledri Vulë. Njoftimin e ka bërë vet moderatori përmes një postimi në Instagram.

Meritoni ka thyer secilin sukses të mundshëm me emisionin e Gjoni Black.

Madje edhe ky emision ka pritshmëri të madhe dhe pritet të thyej ky emision shikueshmërinë.

Kujtojmë se nga Gjoni Black mori famë të madhe reperi i suksesshëm Don Xhoni, ku sot ka prekur majat e suksesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu