Miss ‘bumb-bumb’, bën tatuazh Messin në vende intime. Tërbohen fansat!

0

Mish-miss “bumbum” poston fotot “hot” me portretin e Leo Messit te pjesët intime, çmenden fansat!

Suzy Cortez, e njohur ndryshe edhe si ish-miss “bumbum”, di gjithmonë të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me pozat e saj “hot” dhe tejet provokuese në rrjetet sociale.

Gjithashtu ajo është edhe tifoze dhe ndjekëse e “zjarrtë” e Leo Messit.

Dhe për të vërtetuar këtë, ajo ka bërë tatuazh portretin e yllit argjentinas pranë pjesëve intime.

Kjo gjë ka shkaktuar habi dhe reagime të shumta në rrjet.

Mediat rozë i kanë kushtuar shumë vëmendje gjithashtu, të cilat shkruajnë për tatuazhin e guximshëm të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here