На закупівлю безпілотників

0

Міноборони Цьогоріч Виділить 20 Мільярдів Гривень На Закупівлю Безпілотників

Навіть якщо цю постанову схвалять, вона полегшить життя лише галузі безпілотників. Однак такі ж проблеми відчувають інші оборонні компанії. До ЕП потрапив проєкт постанови Кабміну, який розробляють Мінцифри та Мінстратегпром. Як експеримент уряд збирається зробити низку дерегуляцій, щоб допомогти приватним виробникам дронів. Правило обмеження цін діє лише для місцевих виробників, а для іноземних – ні.

Міністр також повідомив, що найближчими днями планує особисто зустрітися з українськими розробниками та виробниками БПЛА «після іншої дуже важливої зустрічі на користь Сил оборони». Відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше Бізнесмен із Запоріжжя пожертвував на Армію дронів 100 млн. грн. як за письмовим дозволом “Інтерфакс-Україна”. Резніков зазначив, що спільні наради представників Міноборони, Генштабу ЗСУ, вітчизняних розробників та виробників БПЛА тривають. Україна планує налагодити промислове виробництво дронів.

Він тимчасово спрощує виробникам імпорт компонентів, але на рівні законодавства влада хоче повернути складні правила імпорту і закріпити їх на майбутнє. Якщо подавали документи самотужки, то через місяць отримували відписки, що допущені помилки. Це затримувало імпорт на місяці”, – розповів Ігор Самоходський, голова сектору ICT BRDO, який працював з проблемами галузі. У 2022 році компаніям було важко купувати компоненти для безпілотників.

Сайт підтримується журналістами із різних видань України. Проект розпочато за допомоги Міжнародного фонду «Відродження». Загалом Міністерство оборони отримало seventy five заявок від вітчизняних виробників БПЛА.

Підписуйтесь на наш Telegram канал За словами міністра, в межах Координаційного штабу з виготовлення дронів було проведено комплексну роботу з усіма українськими виробниками БПЛА, зокрема зібрано дані про проблеми, з якими ті стикаються. Серед моделей, які планується придбати, і зразки вітчизняного виробництва. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Постраждалі можуть звернутися в оперативний штаб допомоги, що розташований в Уманському ліцеї №5. Він зазначив, що Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією. Замовляв безпілотні авіаційні комплекси “ВАЛК-1” за 720 тис.

Замовив у ТОВ “Комел” 40 комплектів безпілотних літальних апаратів на four,5 млн грн. До початку широкомасштабного вторгнення 2022 року БПЛА здійснив близько 120 місій. Це найменший і найлегший ударний дрон, який не має аналогів у світі. Він здатен завдавати ударів по захищених об’єктах ворога на глибині до forty кілометрів. За словами керівниці Центру підтримки аеророзвідки Марії Берлінської, деяким малим виробникам важко отримати доступ на полігони для проведення випробувань із застосуванням систем РЕБ та боєприпасів. В Україні можна бронювати від мобілізації робітників, які сприяють обороні країни в тилу.

Минулого року парламент 14 разів вносив зміни до бюджету. «У 2023 році, певно, теж ще не раз до цього повернемось», — додала депутатка. «У 2023 році ми збільшуємо закупівлю БПЛА для Збройних сил України. Ми говоримо про розвиток ринку дронів широкого спектру застосування – повітря-земля-вода. Це і про коригування артилерії, і про завдання поразки ворогові (ударні дрони), і про доставку б/к, евакуацію поранених тощо», – написав він. Нагадаємо, на початку грудня Олексій Резніков повідомляв, що за останні 30 днів Збройні сили України прийняли на озброєння 7 зразків безпілотних літальних апаратів українського виробництва.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu