Në fillim ekipi Veronës, tani dhe Cagliari/ Shkarkojn trajnerin

0

Cagliari ka shkarkuar zyrtarisht trajnerin Leonardo Semplici.

Walter Mazzarri pritet të ulet tani i cili është i pa punë prej një viti ku së fundmi drejtoi Torinon raporton SportItalia.

Ndërkohë, vetëm pak orë më parë klubi tjetër i Serie A, Verona shkrkoi trajnerin Eusebio di Francesko për shkak të rezultateve të dobëta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here