Në prag të martesës, ndahet çifti i showbizit shqiptar

0

Në janar të këtij viti në të gjithë mediat e rrjetet sociale mori vëmendjen propozimi romantik që moderatori Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajkos në emisionin “Këndo Këngën Time”.

Mirëpo 6 muaj pas këtij propozimi çifti duket se e kanë prishur fejesën.

Këtë e bën të ditur revista ‘Story’ nga burime të sigurta teksa arsyet e ndarjes nuk bëhen ende të ditura.

Po ashtu çifti kanë fshirë fotot e tyre së bashku dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu