E rëndë, vajza shtatzënë pi helm dhe hidhet nga dritarja

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kopaçez të Delvinës kur një grua në moshë të re ka tentuar ti japë fund jetës duke qënë edhe shtatzënë

Raportohet se e reja ka pirë helm për dhelprat dhe më pas është hedhur nga dritarja.

Mësohet se 24- vjeçarja me inicialet G.Z e ka humbur fëmijën kurse vetë është në gjendje të rëndë.

Menjëherë ajo është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu