Nga raporti me nënën tek jeta si politikane, rrëfehet Rudina Hajdari

0

Politikania Rudina Hajadari ka ardhur këtë mëngjes në një bisedë ndryshe me moderatoren Brunilda Lahe ku ndër të tjera ajo foli dhe për raportin me mamanë e saj ish-gjyqataren Fatmira Hajdari.

Moderatorja: A është nëna jote një grua që e thotë me zë të lartë, po jam krenare?
Rudina Hajdari: Po e thotë, por zakonisht ua thotë të tjerëve, kur jam me të në tavolinë e dëgjoi që ua thotë të tjerëve dhe them me vete e mendoka edhe këtë.

Unë ndryshe nga mamaja ime ja them direkt vajzës time, pasi jeta është e shkurtër dhe duhet ta shprehim dashurinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu