Një i plagosur mbërrin në spitalin e Shkodrës, raportohet sulm me thikë

0

Një person ka mbërritur i plagosur në spitalin rajonal të Shkodrës.

Raportohet se ai është qëlluar me armë të ftohtë (thikë).

Ngjarja ka ndodhur në Bashkinë Vau i Dejës, ndërkohë ende nuk dihet motivi dhe identiteti i të plagosurit.

Policia ndodhet në spitalin e Shkodrës ku po heton për ngjarjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu