‘Nuk del më as nga shtëpia’! Përkeqësohet gjëndja shëndetësore e Celine Dion

0

SHBA- Sëmunda e këngëtares Seline Dion ka avancuar, duke bërë që ajo mos dalë më as nga shtëpia. Këngëtarja nuk do të këndojë më në publik, shkruajnë mediat e huaja.

Një burim i brendshëm ka zbuluar problemet me të cilat po përballet Dion në shtëpi. Burimi i tha The National Enquirer: “Celine nuk është fotografuar në publik për gati 600 ditë. Ajo ka probleme me ecjen. Shpina e saj është bërë e përkulur.”

Këngëtarja 55-vjeçare tani është aq e dobët sa që urren të largohet nga shtëpia qoftë edhe për një kohë të shkurtër dhe nuk ka plane të rikthejë datat e turneut 2023 dhe 2024, të cilat ajo i anuloi në maj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu