Oborri i selisë blu mbushet plot, Berisha-demokratëve: Sot “kryeprotesta e jetës”, Rama tregoi karakterin prej krimineli

0

Oborri i selisë blu është mbushur plot me mbështetës të kreut të Partisë Demokratike Sali Berisha.

Berisha para selisë blu: U bë gjithçka që protesta jonë të mos zhvillohej, kaloi dhe në një akt me të cilin Rama tregoi karakterin prej krimineli, zgjodhën një person. Ju keni ardhë me dhjetëra dhe qindra herë në protesta por ju garantoj se kjo e sotmja ka qenë për secilin “Kryeprotesta” e jetës, çfarë faktuam sot? Protesta do shkruhet me gërma të arta në histori. Faktuam se s’ka forcë në botë që ne të na mposhtë, për të na ndaluar në realizimin e qëllimeve tona, në çdo rast mbetemi të pamposhtur. Të frymëzuar nga ky akt, që të gjithë… (Turma brohoret: Vdekje Edi Rama, me 8 dhjetor te shtëpia e tij), Të vazhdojmë betejën tonë kundër armikut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu