Pas operacionit të bashkëshortit, me fund të shkurtër e reçipeta, Ivanka Trump mahnit me format trupore

0

Ivanka Trump është fotografuar këtë fundjavë duke shijuar diellin e Floridës, teksa i mahniti të gjithë me format e saj trupore. Vajza e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, së fundmi u shfaq e veshur me reçipeta të kuqe dhe një palë pantallona të shkurtra e të bardha.

SHBA- Ivanka Trump është fotografuar këtë fundjavë duke shijuar diellin e Floridës, teksa i mahniti të gjithë me format e saj trupore. Vajza e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, së fundmi u shfaq e veshur me reçipeta të kuqe dhe një palë pantallona të shkurtra e të bardha.

Ndërkohë bashkëshorti i 40-vjeçares, Jared Kushner, i cili është ne mes të shërimit të tij nga operacioni i kancerit të tiroideve, qëndronte pranë Ivankës, raporton vietnam.postsen.

Dyshja elegante u panë duke biseduar me miqtë dhe duke pushuar në rrezet e diellit të Majamit. 41-vjeçari kishte një veshje karakteristike të një kapele dhe një këmishë të rastësishme.

Ndërkohë vajza e ish-presidentit amerikan dukej e lumtur që po fliste me disa miq në vapën e Floridës. Çifti gjithashtu u fotografua me tre fëmijët e tyre teksa rrinin jashtë. Madje ata u panë edhe nëpër një lagje të Majamit, ndërsa fëmijët e tyre luanin me skuter.

Pas largimit nga politika, Ivanka Trump shfaqet rrallë në publik. Ajo kryesisht kalon kohën duke pushuar me familjen e saj. Në janar 2021, Ivanka Trump u largua nga Shtëpia e Bardhë dhe bleu një rezidencë pranë Miami, Florida me familjen e saj. Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, ajo iu rikthye pasionit të saj për biznesin e pasurive të paluajtshme. Ajo dhe burri i saj ndajnë një pasuri prej 800 milionë dollarësh, por pasuria neto e Ivankës vlerësohet në 300 milionë dollarë. Vajza Trump gjithashtu ndaloi shitjen e bizhuterive dhe markave të modës për të njëjtën arsye.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu