Pas sherrit, ‘Vëllai i Madh’ merr vendimin për Ganiun dhe Shqipen

0

Gani Gërmia dhe Shqipe Hysenaj janë përfshirë në një debat të ashpër i cili ka degraduar në dhunë fizike. Incidenti ndodhi pak orë më parë, ku Shqipja ofendoi  Ganiun.

Nga pamjet që u transmetuan live, humoristi akuzoi Shqipen se e kishte gjuajtur me kanaçe dhe  tha se konsiderohet sulm fizik.

Ata u sqaruan në spektakël dhe Shqipja i kërkoi Ganiut që të tërhiqet dhe ta lë alkoolin, pasi po e penalizon në lojë. Në lidhje me këtë, ‘Vëllai i Madh’, ka vendosur që të marrë një vendim për të dy konkurrentët. Banorët shkojnë në nominim për javën e ardhshme dhe ky ishte paralajmërimi i fundit për ta.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu