Përleshje me thíka. Një person i plagosur rëndë (Pamjet nga momenti)

0

Një përleshje me thika ka ndodhur ndërmjet disa personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, ku një person ka mbetur i lënduar. Policia ka njoftuar se janë duke ndërmarr veprime hetimore për këtë rast.

Më poshtë janë dhe pamjet e sherrit mes disa personave që ka përfunduar vetëm pas ndërhyrjes së policisë, me spray lotsjellës.

“Me datën: 27.06.2020, rreth ores:11:45, Policia ka pranuar informatën për një rrahje në progress në Rr.Rexhep Luci, në Prishtinë. Njësia policore ka dal menjeherë në vendin e ngjarjes dhe aty ka hasur në personat të cilët dyshohet se janë përerfshirë në rrahje. Një person raportohet të jetë lënduar nga një mjet i mprehtë. Njësitet kompetente policore janë duke ndërmarr veprime hetimore për të sqaruar rrethanat e këtij rasti”, thuhet në njoftimin e policisë.

Përleshje me thika në Prishtinë, një person lëndohet rëndë

Një përleshje me thika ka ndodhur ndërmjet 7 personave në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë, raporton Ekonomia Online… bit.ly/2BGruaD

Gepostet von EkonomiaOnline am Samstag, 27. Juni 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu