Përplasi 6-vjeçaren me makinë, arrestohet 30-vjeçari

0

Ditën e djeshme, në qytetin e Durrësit, lagjia nr.7 ka ndodhur një ngjarje trágjíke ku një 30-vjeçar ka pèrplásur një vajzë 6-vjeçare i cili është larguar me shpèjtësi me mjet të tipit Benz dhe e ka lënë atë në rrugë.

Fatmirësisht, fëmija u dërgua në spítal dhe është jashtë rrèzikut për jetën.

Lidhur me aksídèntin, Policia e Durrësit ka arrèstuar 30-vjeçarin me iniciale A.N, ku ndaj tij rëndojnë dy akùzá:

“Shkèlja e rregullave të qárkùllimit rrugor” dhe “Largim nga vendi i áksídèntit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu