Pjerin Ndreu për humbjen e vjehrrit: I meriton dy fjalë të fundit

0

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka humbur vjehrrin e tij. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një statusi në rrjetet sociale.

Ndreu shprehet se ai i meriton dy fjalë të fundit për të gjithë mirësinë, urtësinë dhe dinjitetin që e karakterizoi gjithë jetën.

“I meriton dy fjale te fundit vjehrri im Shaban Fejzaj! Per gjithe miresine, urtesine dhe dinjitetin qe te karakterizoi gjithe jeten!  U prehesh ne paqe’, shkruan Pjerin Ndreu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here