Plumb qorr në makinë! Qytetari në Kombinat: E gjej pas 2 ditësh

0

Një qytetar ka nisur 2 janarin me një ‘surprizë’ në makinën e tij. Qytetari, banues në Kombinat, ka zbuluar për ‘joq’ se ka gjetur në makinën e tij një plumb.

DENONCIMI:

“Prsh joq, shkon ta marresh makinen dy dite pas vitit te ri dhe e gjen keshtu. Ne Kombinat, Flm ‘

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu