“Po largohem përjetësisht nga ekrani”, Albano Bogdo habit gjithë fansat

0

Aktori i humorit, Albano Bogdo ka trishtuar ndjekësit e tij me deklaratën e fundit.

Përmes një postimi në Instastory, Albano ka treguar se do të tërhiqet përfundimisht nga ekrani pas 12 vitesh karrierë.

“Duke ju falenderuar të gjithve për komplimentat, por edhe vërejtjet gjatë këtyre 12 viteve, po ju njoftoj tërheqjen time të përjetshme nga ekranet“, shkruan Albano pa e treguar arysen pse.

Kujtojmë se Albano ka interpretuar role të shumta tek ‘Apartament 2Xl’ ku dhe u pikas nga publiku, më pas vijoi në “Duplex” dhe përfundoi në “Klanifornia”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu