Policit i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin pistoletën e shërbimit

0

I hyjnë në banesë dhe i vjédhin pistoletën policit 28 vjeçar.

Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e një punonjësi policie në Tiranë dhe i kanë vjedhur armën e shërbimit.

28 vjecari me inicialet M.Ll të cilit i kanë vjedhur armën është punonjës i patrullës së përgjithshme.
Çështja po hetohet nga Prokuroria.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu