Qytetari i ulet në gjunjë ish-kryeministrit shqiptar, tenton t’i puth këmbët (Video)

0

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kosovë ku një qytetar i ka dalë përpara ish-kryeministrit, Albin Kurtit ndërsa ky i fundit po hipte në makinën e tij dhe e ka ndaluar për ta përshëndetur.

Kurti është takuar me të, por pas këtsaj, qytetari është ulur në gjunjë duke tentuar t’i pushte këmbët. Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se teksa Kurti i shoqëruar nga truprojat e tij, po lëvizte në shesh për të ndjekur nënshkrimet e petecionit që përmes të cilit kërkohet që vendi të shkojë në zgjedhje të parakohshme.

Menjëherë pas gjestit të qytetarit, kanë ndërhyrë truprojat por që më pas e kanë kuptuar se nuk kishte qëllim të keq, ndërkohë si bodigardët ashtu edeh Kurti kanë kundërshtuar që ai të kryente veprimin që kishte nisur të bënte, të puthte këmbët e kreut të VV.

Qytetari i puthë këmbët Albin Kurtit në sheshin e Prishtinës. Si e vlerësoni këtë veprim?

Qytetari i puthë këmbët Albin Kurtit në sheshin e Prishtinës.Si e vlerësoni këtë veprim?Pamjet: Arbresh.info

Gepostet von Infokus am Montag, 8. Juni 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu