Rosie në pritje të ëmbël, zbulon barkun e rritur

0

Ajo njoftoi se është në pritje të fëmijës së saj të dytë me partnerin Jason Statham.

Dhe Rosie Hungtington Whiteley shfaqi një pasqyrë të familjes së saj me fëmijën e saj të parë.

Rosie, është e fejuar me aktorin Jason dhe qifti kanë pritur fëmijën e tyre të prë në vitin 2017.

Rosie kishte veshur një veshje të gjatë dimri dhe një kapele të zezë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu