Rudina Dembacaj bën bashkë Mark Frrokun dhe ish bashkëshortin, Aleksin: Një ditë e veçantë për familjen

0

 

Lidhja e moderatores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku prej kohësh është në qendër të vëmendjes mediatike dhe kjo pasi Dembacaj u divorcua me ish-bashkëshortin me të cilin ka edhe një vajzë të vogël.

Së fundmi kjo histori ka marrë sërish vëmendje.

Ditën e djeshme, aktorja dhe moderatorja e njohur ka treguar përmes disa postimeve në “Instagram” se vajza e saj, fëmijët, mbesat dhe nipi i Mark Frrokut janë pagëzuar.

Në postim ajo ka shkruar:

Sot ishte ditë shumë e veçantë për familjen tonë të madhe. Pagëzimi i të dy Viktoria-ve, Nardit, Ertës, Amantias, Leos dhe Markut. falenderoj zotin për këtë ditë.
Mirëpo ajo që ka rënë në sy është se pjesë e kësaj feste ka qenë edhe ish-bashkëshorti i saj Aleksi, ku sipas Rudinës ata kanë marrëdhënie shumë të mira së bashku.

Ajo ka postuar në “Instastory” një foto të vajzës së saj Viktorja në krahët e Aleksit.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu