Sa paguhet Luizi dhe ish-banorët e tjerë, për një postim në Instagram?

0

Tashmë që dolën nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe banorët e tjerë i kanë rritur pazaret e tyre. Për të reklamuar bizneset në llogaritë e tyre në Instagram, duhet të paguash mirë.

Para se të dilte nga “Big Brother”, njerëzit përgjegjës për llogarinë e Luizit kërkonin 1500 euro një story për reklamë. Tashmë që doli jashtë shtëpisë, Luizi paguhet deri në 10,000 euro për një postim.

Atë e ndjek Efi, me 2000 euro, më pas vjen Kiara me 1000 euro. Pas tyre, me shifra më të ulëta, janë ish-banorët e tjerë të “BBV”.

“Për Borën dhe Arbanën shifrat lëvizin nga 3000-5000 euro për postim. Njerëzit që Top Channel i ka marrë, i ka ngritur dhe nuk do të dinë ta mbajnë. Shumë shpejt kjo famë mund t’i venitet, por nuk është se ka qenë merita e tyre 100 % por e televizionit që i ka lançuar”- tha eksperti i IT, Tomi Kallanxhi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu